Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan okostelefon,...

Létezik olyan okostelefon, aminek normális, esetleg sztereó hangszórója van, ami normális hangerővel szól, és meghallom ha csörög a zsebemben?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy ZTE Blade-em van, de néha már bánom, hogy lecseréltem rá a Nokia 5800-mat. Hiába a nagyobb tudás, a jobb kijelző, de a hangszórója egy rakás szar az 5800-hoz képest. Maximum hangerőn, ami kb. a Nokia fele hangerejének felel meg, recseg, torzít, nincs normális magas hangja és még rohadt halk is. Inkább lenémítom és rezgőre állítom, mert nagyon gáz ha megszólal, összevissza recseg mint egy gagyi zsebrádió. Kitartok az okostelefonok mellett, de egy olyan kéne, aminek rendes hangszórója van.

2012. jan. 19. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes nálam nem

és hallom a zsebemböl is meg elég hangós

2012. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem nem "hangós". Sőt, kurv@ halk, és még jobban recseg mint valaha. De már csak 2,5 hét, és szabadulok ettől a fostól hála istennek, és lesz egy HTC One X-em :D
2012. szept. 25. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!