Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino-ról Telenor díjcsomagvá...

Domino-ról Telenor díjcsomagváltás. Hogyan? Kérlek, segíts!

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Fuss neki még egyszer szerintem...

A Domino díjcsomag a T-mobile szolgáltatónál van, Telenor az egy másik szolgáltató.

Ha pedig a számhordozás érdekel akkor olvass itt:

[link]

2012. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez díjmentes ?
2012. jan. 19. 20:53
 3/9 A kérdező kommentje:
És egyébként miért nem lehetséges ez ?
2012. jan. 19. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Oda van írva, hogy A számhordozási folyamat díjmentes.


De ha a telefonod pl T-mobile függő, de abban akarod használni a telenoros sim kártyát akkor ki kell függetleníteni, amit a T-mobile megcsinál legálisan kb 20 000FT

Plusz ha van hűségnyilatkozatod a T-mobilenál vagy a Vodafonenál akkor annak a felmondásához kötbért kell fizetni! A szerződésben meg van határozva az összege.


Egyébként mi nem lehetséges? A díjcsomagváltás? Azért mert a díjcsomagváltás az nem az amit te leírtál. A díjcsomagváltás ha szolgáltatón belül másik díjcsomagra akarsz váltani, más percdíjak...


A két szolgáltató közötti váltás, a telefonszámod megtartásával az Számhordozás.


Esetleg a Telenornál vagy kártyás? Azt nem úgy hívják, hogy dominós az a T-mobilenál van.

Ha kártyás vagy a telenornál, de váltani szeretnél előfizetésesre akkor a 1220-as telefonszámon, a Telenor ügyfélszolgálatán érdeklődj!

2012. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Domino kártyám van. A minap hallottam a KLIKK nevű telefonos internetről. Viszont azt csak Telenoros csomaggal lehet feltelepíteni. Ezért kérdeztem, de akkor rosszul fogalmaztam, bocsika.
2012. jan. 19. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:

két lehetőség van:

számhordozás

vagy

veszel egy telenoros sim kártyát

Ha T-mobile függő telefonod van akkor azt előbb függetleníteni kell, ha független akkor menni fog, csak a szolgáltatótól az internetbeállításokat kell lekérned.

2012. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És azt nem feltelepíteni kell, hanem aktiválni, igényelni azt a csomagot.
2012. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ingyen és bérmentve, esetleg vmilyen SMS elküldésével nem lehet megoldani ? Egyébként köszönöm!
2012. jan. 20. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, mert Te T-mobile szolgáltatóhoz tartozol, az akció pedig csak a Telenor ügyfeleinek jár!!

A T-mobilenál esetleg van olyan, hogy 100 MB-os internet két hónapig csak 90FT/hónap

2012. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!