Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC sensation xe vs galaxy s2...

HTC sensation xe vs galaxy s2 melyik jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyet melyik jobb és miért illetve milyen problémák lehetnek velük.
2012. jan. 20. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a sensationt javasolnám. Az s2 is nagyon jó, de én HTC párti vagyok. Nekem jobban bejönnek.
2012. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
htc-t ajánlom én is
2012. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat ha lehet indokot is:D
2012. jan. 20. 17:34
 4/13 anonim válasza:
Galaxyt vegyél az sokkal jobb és szebb a felbontása is
2012. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 zenevilag válasza:
HTC
2012. jan. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én tesztelő vagyok egy online lapnál, és egyik gyártóhoz sem húz a szívem.

Menj egy olyan helyre, ahol megfogdoshatod a készülékeket, és dönts amelette amelyik tetszik.

Mindegyiknek vannak előnyei és hátrányai.

A galaxy S2-nek kicsit gyengécske az antennája de modem frimware-val tudsz sokat jevítani rajta, viszont kb. 1000 ponttal gyorsabb az Exynos proci és Mali-400 GPU, mint a HTC-ben a Qualcomm...

A HTC-ben az anyaghasználat kitűnő, de a Samu féle Super AM-OLED kijelzőt viszont semmi nem űbereli.

HTC is jól supportálja (firmware-val) a készülékeit, de a Samsung magasan élenjár ebben. Igen tudom... csak megnehezítettem a döntésedet, de mi nem nem dönthetünk helyetted.

2012. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó és ezeken kivül de melyik telókat ajánlod ebbe a kategóriába?
2012. jan. 23. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Választhatod még a Galaxy Note-t, a Motorola Razr XT910, Galaxy Nexus (új),

Sajnos ami versenyezni tud a Galaxy S2-vel, és a Sensation XE-vel, olyat nem nagyon tudok írni neked.

Ugyan ezzel a procival fognak kijönni az új Sony-k (Xperia S ...stb), de pillanatnyilag egyik sem tud annyit mint az általad felsorolt két készülék.

Én galaxy s2 mellett döntöttem, de a HTC készülékeit is ugyan annyira szeretem.

Nekem a galaxy S2 jobban tetszett, de most cserélem le éppen egy Galaxy Note-ra.

Ha érdekel miért, nem hiba miatt, hanem sokat supportálok PC-t, és arra kell a felbontás és a nagyobb kijelző.

Gondoltam, hogy megvárom az Xperia S-t, de szerencsére láttam működés közben, úgyhogy letettem róla.

Ha van keret és időd rá, megvárhatod a Tegra 3-as cuccokat, én nem teszem.

Azért sem, mert értelmetlennek találom egy atomerőművet hordani a zsebemben.

Telefon, Skype és Gtalk kamerázás a másodlagos kamerán, Full HD videó rögzítése, mkv Full HD videó lejátszása (már ez nayga hülyeség, de miért ne), tökéletes játékélmény, kitűnő gyorsaság ...stb

Akkor mi a fenének a 4 mag? Szerintem csak pénzkidobás lesz 2-4 évig amíg nem tudjuk kihasználni, biztosan az.

2012. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nekem a htc jobban bejön valószinü az lesz és 2magos procival elég sokáig elég lesz amire használom ( zene,videó,internet) 4magos nem akkarom meg várni mert biztos drágábbak lesznek és még a 2magot se támogatja az android
2012. jan. 23. 18:20
 10/13 A kérdező kommentje:
játékokat ki hagytam :D de nem lényeges
2012. jan. 23. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!