Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation XE with Beats...

HTC Sensation XE with Beats (R) audio vagy iPhone 4S? Melyik jobb, és miért?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor normális válaszokat várokh.
2011. dec. 22. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha valakinek nincsenek egy telefonvásárlásnál szigorú megkötései a hardverrel szemben (legyen nagyon jó kamerája, legyen qwerty billenytűzete), illetve ezzel párhuzamosan kevésbé érdekli a dolog szoftveres része (nem számít a felhasználói élmény, alkalmazások sokszínűsége és a felhasználói felület), akkor szerintem a következő lépéseket kell követni: árkategória meghatározása, operációs rendszer meghatározása, konkrét telefon meghatározása.


Tehát esetedben nem egy iPhone vs XE, hanem Android vs iOS kérdésről kell, hogy szóljon. Szerintem egy átlagos felhasználónak nem a kamerák közti hajszálnyi különbségek, nem a bootolás gyorsasága, és 0,01 mp-nyi lassúság számít a másik telefonhoz képest, hanem a felület, amin ezt az egészet végrehajtja, amit néz, ami meghatározza a felhasználói élményt (mert a már megszabott árkategóriában ezeket az operációs rendszer különbségei határozzák meg elsősorben).


A kérdés pedig halál egyszerű: testreszabhatóság, vagy elegancia?


SZERINTEM elegancia, és ha már elegancia, akkor inkább legyen izgalmasan elegáns (WP), mint egyszerűen, már-már primitíven elegáns(iOS). Tehát Lumia 800 :)

2011. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én HCT -t vennék, fogok is hamarosan, valahogy jobban bejön összességében mint az Iphone. Igaz ez a két termék ami a prémium kategoria a többihez képest, de néztem a teszteket, Iphone valahogy szimplább, unalmasabbnak tünik számomra. Nekem nagyon bejön az android is, rengetegen kedvelik, páran szidják, de messze az a legérdekesebb. Ebben legalább vannak mozgó háttérképek, meg regeteg féle minőségi zenelejátszó, sokkal menőbb cucc.
2011. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
35%
iPhone 4s. Egyértelmű
2011. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Iphone ma már csak egy divat telefon. Rengeteg olyan embernek van csak azért mert most az a DIVAT.
2011. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!