Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy az egész képet berakja háttérképnek?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Xperia X8-am van és nem tudom jól berakni a képem háttérképnek...:S vmilyen program kell hozzá?

mindig ki kell jelölni h melyik részét rakja ki, de az egészet nem rakja...pedig alkalmazási felüleletem is csak 1 van (az óra) :S


2012. jan. 20. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld nagyobbra húzni azt a kijelölt részt...
2012. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tölts le akkora képe amekora a kijelzo felbontasa
2012. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1... köszi a "hasznos" választ...

2... saját képet szeretnék kirakni és ha megcsinálom olyanra h pl 4x egymás mellé rakom kicsiben, akkor úgy ki tudom rakni, viszont ha kiteszek még1 alkalmazásfelületet akkor elcsúszik...meg am is rosszabb lesz a kép minősége

2012. jan. 21. 09:16
 4/8 A kérdező kommentje:
konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy tudja-e valaki, hogy mekkora a képernyő mérete, hogy akkorára tudjam szerkeszteni a képeket, hogy ha az alkalmazási felületek között váltok, pont 1 oldara 1 kép jöjjön ki (ne pedig a fele vagy egy része...)
2012. jan. 21. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
320x480
2012. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Jutottál valamire ezzel kapcsolatban? Nekem is ez a gondom de sehol nem találok megoldást! Hiába állítom a kép méretét a megadottra akkor is bejön a kivágóablak :(
2012. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Énis tudni szeretném ha jutottál valamire:(
2012. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia. Android market---> PicSpeed wallpapers. Ezt használhatod háttér beállítására is. Ehhez nem kell megnyitnod,elég csak bemenni a galériába, ott kiválasztod a képet amit be szeretnél állítani és a telefon fel fogja ajánlani, higy ezzel a progival állíthasd be.
2012. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!