Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate HTC Wildfire S vagy...

ZTE Skate HTC Wildfire S vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
érvek ellenérvek!
2012. jan. 20. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül talán a htc, de inkább a sony live...
2012. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HTC, de inkább SE Xperia mini, u.ebben az árban kapható.
2012. jan. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a wildfire semmirevaló... kicsi és buta...igazabol 1 ik sem jobb sokkal mint a másik

a skate lassu viszont szep nagy

a wildfire lassu és kicsi de viszonylag "jo" hardveresen

a galaxy ace optimális nagysáfu de nem mostani és hardveresen sem a csucs de szerintem a felsoroltak kozul a leg barátibb telo

nézz még szét jobban a piacon

xperia mini,live,mini pro, használt motorola defy (nekem defym van)

2012. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sorrend:


Wildfire S, Galaxy Ace, ZTE Skate


De igazából az Xperia Mini a legerősebb, legjobb olcsó telefon.

2012. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Skatet NE! Tapasztalatból mondom. Az egyetlen előnye, hogy nagy a képernyője, de akadozik (ritkán, de azért kellemetlen) és amikor telefonálsz azonnal bekapcsol a képernyőzár, anélkül, hogy hozzáérnél és nem kapcsol ki, amíg a másik fél le nem teszi vagy az aksit nem veszed ki. Nekem ebből rengeteg gondom adódott, mert volt, hogy bekapcsolt a hangposta és nem tudtam letenni, és rengeteg pénzt levett a telefonomról. Plusz még a színei is halványak, pl. a Blade-nek sokkal jobbak a színei. Ezek közül én a HTC-t tartom a legjobbnak, igaz, hogy csak 600 mHz-es a procija, de nem akad, legalábbis én kipróbáltam meg minden, de jobb, mint a Skate. Az Ace-ről nem tudok véleményt mondani, sosem fogtam a kezemben, de egyébként én is azon filózok, hogy Wildfire S vagy Ace. Én a Samsungot nem igazán szeretem valamiért, úgyhogy a Wildfire S felé hajlok inkább. A HTC megbízható márka, a Samsung - szerintem - egyáltalán nem. Az egyik ismerősömnek Ace-e van, azt mondja, hogy szereti, csak akkor akad, ha több alkalmazást használ egyszerre (pl. zenehallgatás közben netezés/játék). Ami engem nagyon vonz a HTC-ben az a HTC Sense meg hogy van benne nyomkövető (a Skate-emet ellopták, és sehogyan sem sikerült megtalálni, ezért letiltattam), így nem kell tartanom attól, hogy elhagyom vagy ellopják. Meg szerintem szebb is a Wildfire S.
2012. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző:


szerintem az összes telefonba van "nyomkövető", ha nem, akkor Market-en van ezer program.

2012. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!