Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy ACE vagy HTC...

Samsung Galaxy ACE vagy HTC Wildfire S? Melyiket vásároljam meg?

Figyelt kérdés
Most készülök venni új mobiltelefont.Sok fórumon utána olvastam a két telefon készüléknek,de nem tudok dűlőre jutni.Az Ace állítólag akad,lassú.Ha ezt valaki meg tudja cáfolni,valószínű az ACE mellet döntenék.De ha valaki tud jó érvet a HTC készülék mellet,kérlek írjátok le!Miért válasszam az adott készüléket,megéri?Esetleg van más..hasonló árban azonos tudású jó telefon?Előre is köszönöm!
2012. jan. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyiket se! Galaxy mini,ugyan azt tudja mint az ACE (csak kicsit kisebb a képernyője) ő is okos teló mindent tud amit az ACE ,és olcsó.kezdő,haladó androidban ,csak ajánlani tudom
2012. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ne!

Galaxy Mini?

Szóba sem jöhet.

Légyszi máskor soha többet ne adj senkinek ilyen tanácsot, és ezt most komolyan mondom.


Amúgy ezek közül mindenképp HTC.

Nem akadozik (persze ha leterheled mint állat megoldható, de nagyon jó munkát végeztek az optimalizálással), tudja amit tudnia kell, jó összeszerelés, HTC minőség és HTC Sense, plusz újabb Android.


Én is sok helyen olvastam, hogy akadozik az Ace, haveromnak az van, valamennyire tényleg akadozik, bár nem vészes, de HTC ebben is jobb.


Viszont akkor már HTC helyett az Xperia Mini-t ajánlanám.

Olcsóbb, mint a Wildfire S, és ehhez képest csoda, hogy milyen hardver van benne.

HD videófelvétel, ICS frissítés, ARMv7-es proci, 16millió színmegjelenítés (vs Wildfire S 256 ezre), mindenben jobb.


És ezt úgy mondom, hogy nincs Xperia Minim, nem vagyok elfogult.

2012. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát összefoglalva, a sorrend:

Xperia Mini, Wildfire S, Galaxy Ace

2012. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Galaxy Mini? ez most komoly? de most??? :O

Htc wildfire s!!! tuti! nekem is ez van és eddig volt 5 telefonom és ez eddigi a legjobb ! okos,gyors, (neten is nagyon gyors) megminden .. Htc jobb márka, a Wildfire s pedig felhasználóbarát az ace pedig nem annyira vagy hát sz@r! a htc nekem valahogy hozza azta szappan formát ami kényelmes (számomra), htc-én sokkal jobb minden ! galaxy miniről ne is beszéljünk ..remélem tudtam segíteni !

2012. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!