Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok zenét tenni az...

Nem tudok zenét tenni az Iponomra! Hogy kell?

Figyelt kérdés
Bocsi,tudom,hogy béna vagyok,tudom,hogy valami szinkronizálás vagy mi de egyátalán nem értem,hogy kell,meg nem is tudom.Légyszi valaki írja le részletesen,Kôszi :)
2012. jan. 21. 15:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi nem Ipon hanem Iphone :D
2012. jan. 21. 15:45
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj, hogy sügér vagy, de legalább van iphoneod... Amúgy iTunes.
2012. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
itunes-al elindítod azokat a zenéket amiket fel akarsz rakni majd rálépsz a telódra fent megkapod azt hogy zene/music és kijelölöd a sync music-ot és majd kijelölöd a manuális kiválasztást és lennebb megkapod együtte/album/cím szerint rakva és amit akarsz kijelőlsz majd ahol mutassa a telód tárhelyét mellette jobra van az hogy sync és klikk arra
2012. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát de hogyan az itunessal?? :D
2012. jan. 21. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Latom, hogy tudsz olvasni, meg irni. Akkor hasznald az eszed es olvasd el a segitseg(help) menujet az iTunesnak, mert annal erthetobben senki nem tudja neked elmondani.

Vagy rakereshetsz a jutubon "itunes help" es vegignezed az oktato videokat!

2012. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!