Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3g-t megéri venni?

Iphone 3g-t megéri venni?

Figyelt kérdés
Szerintetek már nagyon elavult ? De viszont az ára már szépen lent van. 40 körül már lehet olyat venni ami nagyon szép állapotba van. Igazából csak netre, zenehallgatásra, telefonálásra kellene, játszani nem szoktam telefonon.

2012. jan. 21. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Az IPhone már divattelefon lett. Csak azért kidobni 40-50 000 Forintot, hogy te is "almásat használj", értelmetlen. Persze nem azt mondom, hogy rossz a telefon, csak ha már az ember IPhone -t vesz, ki kellene használnia a lehetőségeit.

Egyébként miért lenne elavult? Azért, mert nem tegnap jött ki, már szemétrevaló? Gondoljátok, hogy ha ma vesztek egy Apple IPad 2 -t, az egy-másfél év múlva nem lesz elavult? A technika mindig fejlődik, és az emberek 99 százaléka nem engedheti meg magának, hogy havonta telefont váltson.

De hogy konkrét választ adjak a kérdésre: ha találsz olcsón, akkor szerintem nyugodtan megveheted.

2012. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az elavultságot nem arra értem, hogy nem ma adták ki hanem arra, hogy: már van azóta 3gs, 4, 4s is ezekhez képest.
2012. jan. 21. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem megéri, mivel a felhasználói élmény egész jó!


Most mondhatják azt is az okosok, hogy ennyiért már xperia mini van!

2012. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék elég lassu és még mindig drága ha nem használtan veszed ha nem is játszas rajta akkor fölösleges iphone neked
2012. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
max 1 generációt szabad visszamenni vásárláskor tehát iphone 4 et vegyél minimum , nekem is az van és imádom ,de a 3g re már software s támogatás sincs szal azt ne
2012. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég lassú. Én azt mondom, ha már iPhone-t veszel, vedd a jobbat. Ha még nem telik rá, vedd meg 1-2 hónap múlva, vagy amikor lesz rá pénzed, de a 3GS sokkal jobban megéri. Nekem eddig volt a 2G, 3G, 3GS most egy 4-es. A legrosszabb ezek közül a 3G volt. Lassú nagyon, sokszor lefagy. Nem tudom t-mobile-s vagy-e, de vannak már 16 v 32 gigás 3GS-k 60e ft körül.
2012. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Macs1209 ***** válasza:

3G-re már nincs support. Ne vegyél. Amúgy pedig nem

éri meg. Nekem van, de AirVideo-n nézek rajta film-

met.. kb ennyire használom. Van 4S is, de az nem éri

meg az árát.

2012. jan. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem iphonem van (3gs) és nagyon jó telefon és gyors is meg minden de ennyi pénzért vegyél inkább egy jó htc-t mer anyukámnak az van és van amiben jobb...:))
2012. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy "de viszont".

Egyébként ha csak erre kell, akkor szerintem simán megéri 40 körül, minek dobj ki 60-at vagy többet arra, hogy zenét hallgass meg ilyesmi.

2012. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!