Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 4 megéri az árát?

Az iPhone 4 megéri az árát?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék androidos telefont, esetleg még smybianost, de az iPhone-ba beleszerettem :) csak iszonyat drága..=((
2012. jan. 21. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
kb ha felkéne osztanom : 80 ezer a telefon értéke ,100 ezer a márkája
2012. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
symbiant semmikép se akkor inkáb wp7 am meg ha annyi pénzed van hogy nem számit akkor vedd meg :D persze nem ér annyit hiszen anyival nem jobb 1 androidos telónál de másnál is igy van pl 1 audi se ér 20m bármilyen jó :D
2012. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"winphone: a bluetooth csak dísznek van rajta. Névjegyeken kívül se fogadni, se küldeni nem tudsz vele semmit. Nincs hívás és adatforgalom monitorozás. Sehol nem tudod meglesni, hogy mennyit beszéltél, vagy forgalmaztál. Nem lehet fájlokat másolni rá, csak zenét vagy videót, ergó pendrive-nak nem lehet használni. Egyetlen mód arra, hogy pl. pdf-et tegyél rá, az a Microsoft SkyDrive-val lehet, ami macerás. A normális MS alkalmazások darabja a Marketben 1400 Ft. Nem tudsz egyszerre több alkalmazást futtatni. Ha megpróbálnád (visszamész a win gombbal a menübe), akkor ami fut, az leáll. Tehát pl. a Nokia Vezess térképeket csak úgy lehet letölteni ha végigvárod a letöltőcsíkot meg a telepítést. Ha van 3G és Wifi is egyszerre, akkor a telefon automatán képtelen eldönteni, hogy mivel csatlakozzon. Lehetőséget sem ajánl, csak azt mondja, hogy zárd be az alkalmazást és magad csatlakozz a netre amivel csak akarsz. Ez csak pár apróság, ami miatt nálam a kösz nemkell kategóriába került. Ha neked mindez hiányzik az életedből, hát hajrá."
2012. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj..emiatt nekem se kell :D iOS-t már próbáltam, az nagyon fullos! akkor asszem, ez lesz ;) és köszi
2012. jan. 21. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
iost ajánlom én is de hidd el 1 jó android is jó ha nincs annyi pénzed kb azt tudja mint az ios:D
2012. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen megéri , nekem is az van és imádom ^^ csak ajánlani tudom
2012. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!