Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian Belle jobb, mint az iOS?

Symbian Belle jobb, mint az iOS?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van amiben igen, van amiben nem.
2012. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
például?
2012. jan. 22. 09:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Android vs Symbian Belle vs iOS


[link]

2012. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A Belle-n nincsnek korlátozások és alap dolgok amit egy okostelefonon használsz rajta vannak.Mondják a fanatikusok,hogy elavult de nekem 30 évesen fel sem tűnik.Én meg vagyok vele elégedve.A rendszer már nem a Nokia kezében van,úgyhogy többet foglalkoznak vele és rengeteg fejlesztés várható.
2012. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Androdnál is jobb. Az androdnál minden jobb. Én nekem nagyon tetszik az iOS, csak egy hibája van: föképernyö??

Belle is rendesen teljesit, csak egyenlöre még nem sok app van, mert még nem adták kki hivatalosan

2012. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Belle már egy komplett Android másolat, csak sokkal rosszabbul.
2012. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
androidnál jobb..pf jó vicc :D
2012. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

miért? télleg veri a windows mobile-t meg mindent kivéve ios-t azzzal kicsi baj van :/

de azért valljuk be a samsung meg a többiek több és szinte már jobb telókat adtak ki szóval amig az iphone kiadott pl fél évente 1-et addig a samsung 5-6-ot és csak a samsung!

a többit nem is számoltam az iphone dizájnosabb tény de nem lehet rajta vidget(tudomásom szerinte) és a főképernyő hiánya engem is zavarna de amúgy jó!!

2012. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a symbian valóban stabilabb és sok szempontból jobb a droidnál. Alkalmazások terén is normálisabbak vannak rá. Csak sokan nem tudják, nem használják, használták. Mennek a divattal. A symbian hibája, bár én örülök neki hogy nem csicsás, az az, hogy nincs telepakolva semmi fölösleges design elemmel. Egyszerű, letisztult. Mindent meg lehet vele csinálni, amit akarsz. És ennyi, nem több. Testreszabható ez is, de nem enged annyi szabadságot a felhasználóknak, ami szerintem szintén nem baj. Az apple az hanyagolható. Jó rendszer, de a pénzeseknek van kitalálva a sok kompatibilitási szarjaival. Wp7 szintén jó. Volt droidom, de a s^3 mas használhatóbb.
2012. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez a symbian vs android kicsit emlékeztet engem a win vs linuxra.

Ja, a linux jobb, csak egy átlag user sosem fogja tudni használni.

Egy átlag embernek a symbian tökéletes.(persze az android is) Nem mindenki akar annyira "szabadon" testreszabni dolgokat, hogy ne legyen neki elég a symbian.

Szerintem egyiket sem kéne fikázni, és mellesleg meggyőződésem, hogy leginkább olyanok szólják le a symbian-t, akik sosem láttak közelről azzal telepített telót.

2012. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!