Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha T-Mobileos telefonról egy...

Kinsey kérdése:

Ha T-Mobileos telefonról egy másik szintén T-Mobileos telefont szeretnék hívni, ami jelenleg külföndön van, bekapcsolt roaminggal, azt milyen percdíjjal tehetem meg? Mintha külföldi számot hívnék? (Like díjcsomagban vagyok)

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben neked sima percdíjad van, olyan mintha a szomszéd városban lenne vagy a szomszéd szobában, mert sosem tudhatod, hogy hol van épen. A fogadó félnek kell fizetnie.
2012. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És akkor mi van, ha én ezt a számot egyébként ingyen hívom? Akkor hiába van külföldön, így is teljesen ingyen hívom?
2012. jan. 22. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a díjcsomagban nem találok külföldi percdíjat (csak SMS-t), úgyhogy nem tudom..
2012. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm! :)
2012. jan. 22. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha magyar számról magyar számot hívsz akkor neked az semmivel sem kerül többe, tök mindegy, hogy belföldön vagy külföldön tartózkodik az illető! Tehát ha te ingyen hívod akkor ingyen hívod ekkor is, ilyenkor csak a hívott fél fizet!

Ha nem hiszed a 1430-on is szívesen elmondják.

2012. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!