Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem mutatja a gép a...

Miért nem mutatja a gép a memóriakártyán lévő mappáimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Múltkor vettem egy 16 gigás micro sd kártyát a telómba.

Teljesen jól működött,de tegnap rádugtam a gépre a telefont,és észrevettem,hogy a rajta lévő 30 mappából kb csak 7et jelenít meg:S azok is mind ilyen rendszermappák... memkártya adapterrel is próbáltam,ugyan ez...


de a telefon fájlkezelőjében ott van az összes fájl,mappa...

és kb 2 héttel ezelőtt barátnőm telefonja/kártyája is ugyan ezt csinálta,és azóta sem jó.

ez mitől lehet?:S van rá valami megoldás?


Ez látszik a telefonon:

[link]

Ez pedig a gépen... :

[link]


2012. jan. 22. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hogy rejtve vannak

PC-n be tudod állítani hogy mutassa a rejtett mappákat is a vezérlőpult mappabeállításoknál

De nem biztos hogy ezeket a mappákat látni fogod utánna

2012. jan. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek rejtve, egyszerűen csak nem jelzi a gép a mappakat,mintha nem lennének:S
2012. jan. 23. 05:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert a többi rendszermappa nálam se jelezte mindegyiket nekem Samsung Omnia II volt

De nem mindegyikhez lehet hozzáférni gépről

2012. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az összeset jelezte,mind a 30 valamennyit (ami a keoen is látszik), csak pár napja mondta be az unalmast...
2012. jan. 23. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm akkor sajnos nem tudom mi lehet a baj
2012. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!