Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N-Gage memóriahibája...

Nokia N-Gage memóriahibája megoldható vajon?

Figyelt kérdés

Idegesítő a dolog, nem is nagyon értem. Sokáig működött, egyszer csak megtörtént a következő:


Elkezdte kiírogatni, hogy töröljek dolgokat, mert kevés a memória. Ez egészen addig ment, amíg a telefonszámokon kívül már a világon semmi más nem volt rajta, tehát semmi téma, semmi sms, hang, kép, egyáltalán semmi. Eljutottunk oda, hogy a telefon kikapcsolt emiatt. 1 nappal később már ott tartottunk, hogy a telefon bekapcsol, elkéri a PIN-t, aztán kiírja, hogy nincs memória, és kikapcsol.

Próbáltam már, hogy formázom a memóriakártyát, próbáltam memóriakártya nélkül is bekapcsolni, de nem megy. Megőrjít.

Mi a bánatos zsákom lehet ez? Köszi szépen a segítséget.


2012. jan. 22. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Újra kell szoftverezni nekem korábban volt 2 sima n-gage és egy újabb fajta. s60 fut rajta minden bizonnyal szoftverhiba
2012. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik Ngage-ed van?
2012. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Classic. Kaptam egy tippet, *#7370# beírásával sikerült teljesen leformázni a telefont. Bár 3x kellett bekapcsolni, hogy elég gyors legyek, de végül is meglett. Azóta ismét a régi... érdekes.
2012. jan. 26. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!