Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy+ vagy Motorola...

Motorola Defy+ vagy Motorola Atrix?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban?
2012. jan. 23. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a tudását hasonlítod össze, szerinted?

Az Atrix magasan jobb mint a Defy+.

van köztük tizenx pénz különbség, ami bőven az Atrix felé kell döntse a mérleg nyelvét.

2012. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak szerintem az Atrix tudásából nem mindent lehet kihasználni. Pl. a két mag gyorsaságban szerintem abszolút nem érzékelhető. Olvastam róla tesztet és van pár apró hiányossága. Pl. egy fele ilyen drága telefonban is már 5 Mpixeles kamera van. Lehet hogy filléres dolog, de kihagyták belőle az fm rádiót. Defy+ olcsóbb, és van egy a mindennapi életben nagyon jól használható tulajdonsága, hogy bírja a strapát.
2012. jan. 24. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Az FM rádió hiánya tényleg valós, bár én sosem hallgatom.

Az atrix is 5MP-es kamerával rendelkezik, nagyobb kijelzővel, beépített 16gib belső tár, dupla mag, nagyobb felbontás ...stb

Mind ez 10 pénz különbségért :)

Nyilván ha építőiparban dolgozol, akkor egyértelműen a defy+-t ajánlom, de ha nem, akkor Atrix...

2012. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Atrix... Egyértelmű. De hol kapsz Mo-n Motorola Atrix-ot?
2012. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok helyen van, de akár itt is:

[link]

2012. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2012. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Atrix csak akkor, ha dokkolót is adnak hozzá.
2012. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!