Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » +3612361600 számról hívtak,...

+3612361600 számról hívtak, de nem vettem fel és nem is tervezem! Valaki tud erről a számról valamit?!

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki mondaná, hogy vegyem fel és megtudom, akkor az nézze meg újra a telefonszámot! Nem valami bizalomgerjesztő... Esetleg tudja valaki, hogy tudnám ezt a számot tiltólistára venni, hogy ne hívjanak többet?

2012. jan. 23. 16:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
akkor se hívogasson! :D nem is ismerek senkit pestről, még a közelében sem vagyok...
2012. jan. 23. 17:21
 12/22 anonim válasza:
hát bocsi de engem is napok óta hívogat ez a szám!!! Én nemrég váltottam telefonszámot, és tudom kinek adtam meg, tudom h senki nem hívna ilyen számról. Én alapból nem veszem fel az ilyen számokat ami nincs elmentve a telefonomba. És nem is fogom, de részben örülök és megnyugodtam h nemcsak engem hívogat, ezt nem rosszindulatból mondom!!!
2012. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered a számot, FEL NE VEDD! LEHET, H KALOZTELEFONSZÁM! Ha felveszed akár több ezer € vagy Ft-ot is fizethetsz a semmiért! Ezeket messze kerüld el!
2012. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Ma engem is hívtak, de pont suliban voltam, szóval nem tudtam felvenni. Este fele utánanéztem a számnak, és amikor éppen a gyakorikérdések.hu-n megtaláltam a "fórumot", akkor hívtak pont újra. Felvettem és egy biztosítótársaság volt...
2012. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A Magyar Telekom nevében? Hogy kedvezményes ajánlatot adjanak?? :D
2012. jan. 25. 10:15
 16/22 anonim válasza:
én próbáltam hívás tiltást végezni sajnos az én telefonom képtelen erre... de még mindig hívogatnak, de már nagyon unom...
2012. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Hali! ma nekem is volt 2 nem fogadottam erről a számról nem is voltam telefon közelben de nem hivtam vissza beirtam kiváncsiságból googleba mert fura számsor volt hát kidobta a fórumot.
2012. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
A "kalóztelefonszámos embernek" igaza van, én sikeresen felvettem és lett egy 30ezres számlám...
2012. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Sziasztok, ma engem is hívtak erről a számról, de én felvettem (több dolog miatt is is kereshetnek Pestről). Mikor utánajártam, rátaláltam erre az oldalra és kicsit megijedtem, így felhívtam rögtön a mobilszolgáltatómat, hogy ilyenkor mi a helyzet. Azt mondta, hogy fogadott hívás esetében KIZÁRT, hogy az én telefonszámlámat terhelje. Egyébként a sima, vezetékes számokra általában sem jellemző, hogy telefonkalózkodásra használják. Csak ha visszahívom, akkor lehet esetleg probléma. Szóval ez a hivatalos verzió.
2012. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Bucika80 válasza:

Éppen ma írtam panaszt a T-mobilenak ezzel kapcsolatban. Egy biztosítást kívánnak értékesíteni erről a telefonszámról. Szerintem igen egyértelműen közöltem, hogy nem kívánok ilyet kötni, de csak erősködött a Hölgy. Mondta, hogy akkor küld egy tájékoztatót legalább levélben. Mondtam jó, azt küldhet.Gondoltam végre lerázhatom. Ez jan. végén volt. A tájékoztató levelet ki se nyitottam, mert nem érdekelt, nem is volt rá időm. Erre most megjön a T-Mobile számlám és ki van számlázva egy Biztonság Program2 nevű tétel. Kinyitom az állítólagos tájékoztatót, hát erre egy szerződés kiegészítés van benne. A pofám leszakad, hogy van képük ezt megcsinálni.

A google-ba írtam be én is az általam nem ismert néhány számot, ami befutott a mobilomra. Közöttük volt a fenti szám. E fórum alapján tudtam belőni, hogy akkor erről a számról hívtak a biztosítás miatt. Van ötletetek, hogy ilyenkor hova lehet fordulni? A T-Mobilenak írtam mailben panaszt. Kihez fordulhatok még?

Én nem rendeltem meg semmit! Nem is áll szándékomban kifizetni. Köszi előre is a segítséget.

2012. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!