Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » +3612361600 számról hívtak,...

+3612361600 számról hívtak, de nem vettem fel és nem is tervezem! Valaki tud erről a számról valamit?!

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki mondaná, hogy vegyem fel és megtudom, akkor az nézze meg újra a telefonszámot! Nem valami bizalomgerjesztő... Esetleg tudja valaki, hogy tudnám ezt a számot tiltólistára venni, hogy ne hívjanak többet?

2012. jan. 23. 16:29
1 2 3
 21/22 VBeata válasza:

engem már hónapok óta hívogatnak erről a számról, egyszer felvettem és csak zenélt, leraktam és többet nem akartam felvenni...

aztán egyre sürübben hivtak, aztán már elértünk a napi 4-5 telefonhiváshoz, ezt már nem türtem, mert másért nem csörgött a telefonom szinte, csak mert ezek hivtak, gyerekemet felébresztették, stb...

próbáltam kitalálni, hogyan lehet letiltani erről a számról érkező hivásokat, még a t-mobilnak is irtam e-mailt, hogy adjanak tanácsot, de nem lehet letiltani egy bizonyos számot...

és érdekes módon, ezután az e-mail után már rejtett számról kezdtek hivni, ezt is felvettük 1-2 szer, hogy megmondjuk nekik, hogy hagyják abba, de csak zenélt továbbra is... aztán megint pár napig nem vettem fel, kinyomtam, és ma felvettem, hátha beleszól valaki és megmondhatom nekik a magamét, és csodák csodájára, végre beleszólt egy nő és megkértem, hogy többször ne hivjanak, a hölgy azt mondta azért hivtak ilyen sokszor, mert nem vettem fel, de mondom felvettem, csak mindig zenélt, ja, és valami magyar telekom megbizásából telefonált, úgyhogy a t-mobile keze is benne van a dologban...

úgyogy kíváncsi vagyok, hogy csörgetnek-e még ezek után is...

2012. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 VBeata válasza:

ja, és nem igaz, hogy kalóz telefonszám meg mit tudom én...

csak valamit rá akarnak sózni az emberre és amig el nem érik hogy felvedd, addig hivogatnak, úgyhogy fel kell venni és határozottan megmondani hogy nem kérsz semmit, se tájékoztató anyagot, se semmit és le kell rakni... ezt tudom tanácsolni!

2012. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!