Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, h a Samsung...

János99991 kérdése:

Miért van az, h a Samsung galaxy s 2 telefonom drasztikus akku szint csökkenéseket produkál?

Figyelt kérdés
Reggel leszedtem a töltőről, majd amikor 10 perc múlva ránéztem olyan 40 százalékot esett a töltöttségi szint. Ez mitől lehet? Voltam bent samsung márkaboltban ott azt modulék, h a kalibrálással lehet gond. Az akku szint diagrammon jól látszik a drasztikus esés. Kb olyan mint egy domb ami után jön egy szakadék..
2012. jan. 24. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ki kéne kapcsolni a wlant, a bluetoothot, és leállítani a háttérben futó programokat.
2012. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor se fog 40%ot esni.
2012. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is S2-m van de ilyet nem csinal teny hogy aktiv hasznalat soran 0.5-1 nap alatt le lehet meriteni de ilYen gyorsan meg maximum proci hasznalaton sem merulhet. szoval azt tanacsolom . hogy rakjal ra egy uj kernelt de elotte szedj le egy aku figyelo progit mert ha az alapot nezedbaz eleg hazudos neha
2012. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ha az alapot hasznalod az eleg hazudos illetve az enyem csak akkor frissit ha rakattintok az ikonjara de marketen ezeregy aku figyelibprogram van szal keres egy masikat
2012. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Voltam bent márkaboltban és az MONDTÁK"

Lefekvés előtt mindent kikapcsolok( adatforgalmat tiltom) és a többi, szóval figyelek ezekre. Tudtok ajánlani valami progit ami figyeli az akku szintet ? most a battery monitor van rajta de nincs ennél egyszerűbb? ezekről a kernelekről többet ha írnátok megköszönném ,mert sügér vagyok ezekhez a dolgokhoz. Thank you!

2012. jan. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!