Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meik színt vegyem meg Samsung...

Meik színt vegyem meg Samsung s5230ba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 17:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
nem tudok választani a rozsaszín az nagyon tetszik de olyan van a b.nőmnek is és nem szeretném ha ugyanolyan lenne,pedig az tetszik a legjobban,lgyszi segítsetek választani! köszi!:)
2010. márc. 3. 18:00
 2/19 anonim válasza:
Miért baj, ha a barátnődnek is olyan van? De ha nem akarod a rózsaszínt, akkor legyen fehér! Az is szép!:)
2010. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Én azt venném meg, amelyik a legjobban tetszik és nem érdekelne, hgy kinek van ugyanolyan. Te használod, neked kell tetszeni! Tehát vagyél rózsaszínt ha az tetszik!
2010. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Nem ajánlom ezt a készüléket! Tavaly júliusban vettem, azóta 6 szor volt szervizelve, egyszer cserélve és most vehetek másik fajtát, mert nem jó.
2010. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Attól, hogy a tied rossz, még nem lesz rossz az összes ilyen fajta telefon!!!!!!! Az enyémre is mondták már, hogy sz@r, mert valakié elromlott, nekem mégis működik!
2010. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat szerintem is a rozsaszínt veszem:) de nem tudom még nem is biztos hoogy a samsungot veszem mert lehet h LG-kp500 at csak nem tudom meik a jobb.
2010. márc. 3. 18:29
 7/19 anonim ***** válasza:

lg az nem vmi jó és nem értem, hogy miért baj az ha ugyanolyan színű. Mindenkinek saját dolga, hogy milyen telefont vesz. Én pl rózsaszínt vettem pedig az osztálytársamnak fekete van. Semmi baj nem volt belőlle. Amúgy is lehet venni hozzá hátlapot csináld azt, hogy az eleje rózsaszín a hátulja fekete vagy fehér...:) Ha ez zavar.

Lg telefonokkal az a gond, hogy nagyon gyenge az érintőjük és nem vmi hosszú életű telefonok. Meg a samsung rózsaszínbe tényleg szebb mint az lg kp500-as rózsaszínbe. A Samsung fényesebb, nőiesebb, szebb szerintem. Ne stresszeld magad emiatt, szerintem ezért nem fog megsértődni.

2010. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát véglis a kettőbe nincs sok külömbség mégis az lg valahogy jobban megfogott engem csak sajna nincs pénzem rá:( és az is van rózsaszínbe itt a full adat: [link]
2010. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
jah még vmi nekem még tökéletesen működik, megvagyok vele elégedve aksija nagyon hosszú ideig bírja rendszeres használat mellett, nagyon szép képet, videót csinál. 50Mb a belső memóriája, lehet bele venni microSd-t azt nem adnak hozzá. Én nagyon szeretem♥♥♥
2010. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
az lg azért fogyott gyorsabban mert olcsó a többi érintőshöz képest és nem vmi nagy márka.
2010. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!