Rootolás házilag?

Figyelt kérdés
sziasztok ha megrootolom a telefonom akkor elveszik a garancia , de ha visszaállítom akkor számit hogy már rootoltam a telom?
2012. jan. 24. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag visszatudják keresni a szaküzletekben a mobil "előéletét", tehát a rootolást is.
2012. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hamaxD válasza:

Hát bizony nagyon állítólag, ilyet nem lehet csinálni ;D

Én otthon a SuperOneClick nevű progival rootol tam az x8-omat, mert az SE nem csinálta meg rá a 2.3-mas droidot, úgyhogy a root után felraktam én magamnak. A root gyerekjáték, biztos sikerül és teljesen veszélytelen. Amire figyelni kell az az, hogy SOHA ne csinálj semmi olyasmit, ami után nem tudod visszaállítani a telód eredeti állapotba. Ha ezt szem előtt tartod, nem lehet baj. Ajánlom neked az xda-developers.com oldalt, ha tudsz angolul mindent megtalálsz ;D sok szerencsét ;D

2012. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Milyet lehet csinálni pl, hogy ne lehesen visszaállítani? :D
2012. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!