Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt a telefonom! áá mit...

Meghalt a telefonom! áá mit csináljak vele? Meglehet még ezt csinálni?

Figyelt kérdés

LG gd510-m van. Már régóta sza*akszik. Alig akar tölteni, stb. Most meg az történt hogy lemerültem. Felakartam rakni töltőre és kiírja h LG (szóval az első kép amikor bekapcsolom) és onnantól semmi. Az van kint addig ameddig lenem merül vagy ki nem veszem az aksit..

Nem tudom hogy megéri e szervizbe vinnem..eléggé le van már strapálva. De szerintetek én itthon megbírnám bütykölni hogy jó legyen?


2012. jan. 24. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp se szervízelj! Ez az LG átka. A buszon láttam egy csajnál kb. 2-3 hete, neki elindult de hiába nyomkodta, nem történt semmi, csak nézegetni tudta a háttérképet. Ez egy régi modell már, ha strapálva van, akkor meg pláne nem éri meg. Lehet egy szoftverfrissítés megoldaná, de inkább vegyél újat.
2012. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet, hogy sz*r az aksi, nem?
2012. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#

nem bírom szoftver frissíteni mert bekapcsolni se bírom!


2#

amiatt lehet ez?

2012. jan. 24. 22:26
 4/4 anonim válasza:
Temesd el a kedvencek temetőjébe!
2012. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!