Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Nokia 500 vagy Samsung Ace ?


SAMSUNG:

[link]


NOKIA:

[link]


2012. jan. 24. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyik rosszabb mint a másik.


A Nokia áráért kapsz Xperia Minit, az Ace-hez ha kicsit hozzácsapsz, ott az Xperia Ray.

2012. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Valóban kiválasztottad a két legrosszabb telefont. Az árukhoz képest a tudásuk nulla. Túlárazottak, elavultak. A 30 ezres OneTouch 990 ér ennyit. Hallgass az előttem szólóra, lóvétól függően az új Xperia Mini-t vagy a Ray-t verhetetlen áron kínálják. Ezektől még a szintén elég drága HTC Wildfire S is jobb!
2012. jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
valahogy nem vagyok kibékülve az xperiákkal :/ valami más esetleg?
2012. jan. 25. 05:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor általában azt tanácsoljuk, hogy addig nézegesd, amíg nem tetszik. Szanaszét verték a piacot, semmi más nem éri meg.
2012. jan. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik sza**bb mint a másik :D Xperia mini/mini pro, vagy esetleg ilyen árban live with walkman. Ha nagyon nem akarsz SE-t (nem tudom miért, legjobbak a középkategóriában), akkor még mindig ott a Defy alternatívának, netán Galaxy W.
2012. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nokia 500? Ace?

te jó ég, irtózz tőluk! Xperia Mini lesz a nyerő, vagy a ray, vagy a Neo V (főleg az utóbbi)

Az xperiák a legjobbak ár/érték arányban

2012. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Egyet nem értek. Miért írja mindenki azt, hogy a Neo és Neo V jobb, mint a Ray. Nem láttok?
2012. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

13:55


Azt aláírom, hogy a Neo jobb mint a ray, bár ez egyéni vélemény, engem nem hoz lázba a 200 akárhány ppi-s kijelző.


DE! A neo V megmondanád miben jobb a ray-nél? Az egy butított Neo. Mondjuk árban annyival kevesebb is, de ne legyen már jobb mint a ray.

2012. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A V valóban egy butított Neo, de csak kamerában. Ám előző, megmondanád miben jobb a Neo, mint a Ray? Semmiben, mindössze két különbség van: A Neo kijelzője nagyobb, de valamivel kisebb a felbontása, oké, ezt lőjjük ki. A másik pedig, hogy az egyik olcsó műanyag, a másik prémium kategória. Minden egyéb ugyanaz, szóval mégis miért jobb akkor? Legfeljebb egyforma, de minőségileg még behunyt szemmel sem...
2012. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!