Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elképzelhető, hogy a Samsung...

Elképzelhető, hogy a Samsung Nexus készüléke 55-60ezer legyen függetlenül?

Figyelt kérdés
Ennyiért láttam az Aréna Plázában lévő Saturnban. Amikor kijött akkor mintha 150-160lett volna. Igy leesett volna az ára?
2012. jan. 26. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen reális, ennyit már meg is ér.
2012. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyit szerintem is. S tényleg nincs benne rádió? Lehet valahogy pótolni ezt a hiányosságát?
2012. jan. 26. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
A mostani novemberi kèszülékre gondolsz?
2012. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Linket nem tudok róla küldeni,kódszáámát nem irtam fel.CSak ennyit h samsung google nexus De a Mammutban pl 75ért irja. Arénában nem jelzi.
2012. jan. 26. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:

A Nexus S-re gondol szerintem (i9023), vagy nagyon el van tájolva.

Rádió nincs benne, de nem tragédia. Nekem 5 éve minden telefonomban van, sose használtam. És nem, nem lehet bele tenni.

2012. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajna a számát. De majd pénteken újra megyek arra és akkor felirom.. De tényleg ennyi volt.

De lehet hogy a párom felirta.. Én szoktam rádiót hallgatni a telefonon,ha másnem a hireket h van-e baleset valahol és akkor ne arra menjek..

2012. jan. 26. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Több Galaxy Nexus van, a legújabb, 4.65 colos vagy mekkora kijelzőjű, Android ICS-sel még mindig 150+
2012. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!