Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star 2 gt s 5260...

Samsung Star 2 gt s 5260 telefonra honnan töltsek le programokat, temákat, játékokat? Sehol sem találok. Amugy bada os van rajta? Hogy tudom megnézni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem Bada, csak úgy néz ki. Sima 240×400-as java játékokat keress rá.
2012. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Widget-et se tudok tenni hozzá? nem tudsz valami jó progit?
2012. jan. 26. 14:24
 3/8 anonim válasza:

ott van felül a kis fogaskerék ott kíhúzhatod vaaaaagy bemész a beállításokba és képernyő widget beállítások és úgy

bada nincs rajta.

itt egy link:

*****


ez mondjuk az én telefonomra van ez az url de meg tudod keresni a telefonodat a keresőbe és onnan tudsz letölteni.

DE VIGYÁZZ A "DOWNLOAD PC"-RE NYOMJ RÁ MERT A MÁSIK FIZETŐS. REMÉLEM HASZNOS VOLT ÉS MEGTALÁLOD MINDENRE A MEGOLDÁST



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
jah én is megjártam mer én is azt hittem hogy bada van rajta
2012. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ja és Jolinar nem tudsz véletlenül racing motohoz vagy lane splitterhez hasonló játékokat??

(ezek androidos telóra való játékok)

2012. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezeket se ismerem, nem szoktam játszani. :)
2012. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
témák telóról:wap.samsungmobile.com,ott kiválasztod a régiót(Europe),utánna nyelvet(Hungary),lejjebbgörgetsz,és ottvan hogy Free Themes ennyi !:D
2012. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rihike válasza:
sziasztok! nekem valami Monsteres téma kellene a telefonomra: Samsung GT-S 5260 telefonomra irjatok valamijen oldalt!!!!
2012. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!