Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendellenes, hogy a Galaxy...

Agressor20 kérdése:

Rendellenes, hogy a Galaxy S2-m fél óra játék után tűz forró?

Figyelt kérdés
Fél óra játék után a telefonom tűz forró, szinte éget a kijelző, nem tom, hogy mitől lehet ez, de szerintem valami nem okés vele:S
2012. jan. 26. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze nem okés, ezt teszi vele a játék..

Tarts mértéket..

2012. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RipKoresz ***** válasza:
Szegény teló...:/ mivel játszasz? Az is számít!!! Ha nagy teljesítményű, és nem zársz be semmit, akkor nem csodálom... Nekem is olyanom van.
2012. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Töltsd le a baterry solo widget-et az megmutatja hogy hány fokos. nekem optimus 2X van szintén kétmagos szép kijelzővel és nekem is gyakran bemelegszik. Ne csodálkozz mert a telónkban ott dolgozik a 2magos proci. meg minden semmi hűtéssel nem mint egy gépben. szal semmi zűr nincs a telóddal.
2012. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van a telómon hő fok mérő, és igen fel szokott ugrani. Hát pl az Asphalt 6 HD-tól igen felmelegszik. De legalább örülök annak, hogy nem csak én vagyok így vele, és nincs semmi baja a telómnak..köszönöm:)
2012. jan. 27. 08:51
 5/12 anonim ***** válasza:

enyém is nagyon forro

de nem az aksinál hanem a kamera környékén

2012. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gyári romot cseréld le, én is felraktam rá egy főzött romot, és azóta kb 6-szor hosszabb akku idő, és a melegedés szinte 0
2012. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
gondolkodtam rajta, csak hát akkor a gari az elszáll rá vagy nem?
2012. jan. 27. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
a gari a hardverrre vonatkozik, tehát ha nem tuningolod, hanem csak romot cserélsz, akkor nem száll el, a gari akkor ugrik, ha vízbe ejted, vagy betöröd/tuningolás közben megfüstölöd
2012. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem....próbálok keresni egy hozzá értő embert, mert én nem értek hozzá:)
2012. jan. 28. 10:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Elveszik romolásnál a gari, de ha visszateszed a gyárit meg veszel egy JIG-et, akkor teljesen eltüntethető a nyoma.
2012. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!