Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos okostelefont...

Milyen androidos okostelefont ajánlanátok 50-55eFt-ig? Melyik az ami megéri az árát?

Figyelt kérdés

Melyik az ami megéri az árát?

Bármilyen fajta jöhet/linkelhettek is

pl ezek:

[link]


[link]



2012. jan. 27. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Az SE Mini vagy Mini Pro, egyértelműen. Ha nagyobb kijelzőt szeretnél akkor esetleg ZTE Skate.
2012. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Ace-t (vagy HTC Wildfire S-t) ne vegyél! Mind a HTC, mind a Samsung nagyszerű csúcskategóriás készülékeket készít. De a közép- és alsókategóriás Samsung ill. HTC telefonok véleményem szerint szarok.
2012. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont vicckategória az ilyen ipszilon meg mini meg ace stb vicckategória amennyit még elis kérnek érte. Felháborító h. egy ace 53 ezer magyar forint a tben kártyásan há hol élnek ezek?? ezért a tudásért ennyit elkérni????
2012. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ez a téma...éppen most gondolkozom azon, hogy lecseréljem a Nokia C3-00 telefonomat egy valóban komolyabbra, ami remélhetőleg okostelefon lesz (cc. 50 000 HUF-ig). :)
2012. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha még nem vetted meg inkább szerintem vegyél 50000-ért tab-ot euronics-ban ott androidos legújabb verziós sima és billentjűs tokkal, töltővel... stb. mindenféle van hozzá nekem az van. :) egész jó
2012. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia sony xperia körülbelül anyiba kerül
2013. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!