Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom képernyője,...

Betört a telefonom képernyője, mennyibe fog kerülni a javítása?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia Mini Pro. Azon kívül semmi baja, működni működik, de a képernyőjé az előbb betört, pedig csak épp leejtettem. Még lehet javítani? És mennyibe kerülne???? Kérlek szépen, segítsetek, nagyon ki vagyok borulva. Másnak is, akinek ilyen mobilja van, betört már a képernyője? Vagy csak én vagyok ilyen béna, ugye? Megőrülök, tök sokáig gyűjtöttem rá, erre két hét után éppenhogy csak tönkre nem ment. Remélem tudtok segíteni. Ha tíz fölött lesz a javítás, azt már nem tudnám kifizetni.
2012. jan. 27. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maga a kijelző 7-8E. Ft + 3-5E. Ft a munkadíj.
2012. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Újjonan vetted?van rá garancia?

Mert akkor mindenképp vidd be ahol vetted javításra!

Nem 100% hogy javítják gariban, mert elvileg leejtés által keletkezett sérülést nem kötelesek, de egy próbát megér.

Ha fain az eladó, akkor nemfoglalkozik vele.

Én olyan telefont csináltattam meg garval, amibe kakaó ömlött!


Amúgy sajnos 10-11 ezer környéke a javítás.

Megnéztem neked 8000Ft a gyári érintőpanel, és arra még jön a munkadíj.

2012. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! (: Igazából a vodafone-nál vettük, azt nem tudom, hogy garanciás, nemrég kaptam egyébként, max 3 hete... :(( És még pluszban megrepedt ez is, ez a műanyag rész, vagy mi, de csináltam hozzá egy képet: [link]

szerinted ez is cserélhető? vagy nem?

2012. jan. 27. 16:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Komplett érintőpanelt tudnak csak cserélni, tehát lényegében az egész elcsúsztatható részt.

Ha most lett véve, még van rá fél év gari.

Menj be, kérdezd meg javítják-e.Én is a vodanal csinaltattam a kakaós telót

2012. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A garancia nem érvényes törésre beázásra, bármi féle fizikai kárra.


Anno én is így jártam az S5230-ammal.

2012. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Írtam hogy nem érvényes rá elvben a garancia, gyakrolatilag van hogy megcsinálják a helyben javítható dolgokat.Ez már csak eladó függő!

Egy próbát mindenképp megér, nem veszt vele semmit csak mondjuk 1 órát az életéből.

2012. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
vesztenék én 10 napot is, csak legyen 100%-osan jó. de amúgy biztos szervízbe fog menni...
2012. jan. 27. 18:35
 8/12 anonim válasza:
Na én az előbb basztam rá egyet, de csak a kijelző tört be, az üveg nem. Neked kicserélték?
2012. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy?xd amúgy nem, végül nem mentem be.. de így is jól van:)
2012. dec. 15. 18:40
 10/12 anonim válasza:
Nincs meg a garanciapapírja, így azt mondták 30 ezer lenne a javítása, de egy maszek helyen. Megkérdem máshol is.
2012. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!