Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom képernyője,...

Betört a telefonom képernyője, mennyibe fog kerülni a javítása?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia Mini Pro. Azon kívül semmi baja, működni működik, de a képernyőjé az előbb betört, pedig csak épp leejtettem. Még lehet javítani? És mennyibe kerülne???? Kérlek szépen, segítsetek, nagyon ki vagyok borulva. Másnak is, akinek ilyen mobilja van, betört már a képernyője? Vagy csak én vagyok ilyen béna, ugye? Megőrülök, tök sokáig gyűjtöttem rá, erre két hét után éppenhogy csak tönkre nem ment. Remélem tudtok segíteni. Ha tíz fölött lesz a javítás, azt már nem tudnám kifizetni.
2012. jan. 27. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem is pont most tört le és ha garanciás akkor igaz tuti nem javítják meg ingyen? hogy éri meg, hogy veszek magamnak egy érintőpanelt és úgy viszem szervízbe vagy úgy hogy azok veszik meg és javítsák meg? hogy az olcsóbb szerintetek?
2012. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha csak az érintőpanel tört be, akkor vegyél külön azt, és vidd el szervizbe hogy cseréljék ki. Én komplett kijelzőt vettem 19 ezerért, helyette küldtek egy érintőt meg egy LCD-t. -.- Visszaküldtem már, de nem jön még a másik, véletlenül összecserélték. Azért komplett elejét kértem, mert azt én is ki tudom cserélni.
2012. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!