Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e olyan program vagy...

Van-e olyan program vagy rendszer samsung galaxy s 2-re ami mind a két procit pörgésre készteti. Mert oké, hogy két magos de csak egy dolgozik. Szóval mi az orvosság?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy csak az egyik magot használja a rendszer?
2012. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak hozzáértőknek!


System Tuner Pro

Absolute System Root Tools

SystemPanel App Task Manager

Advanced Hackers System Tool

2012. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet.valamit egy kérdésre válaszolnék.az volt a kérdés honnan tudom hogy nem pörög mind a két proci egy kétmagos gépben . a válasz sok mindenből adódik de a leg egyszerűbb az ha 1,5-ös órajellel ellátott gépet és a sg s2-t egymás mellé téve figyelmesen követed rájössz a különbség félelmetesen kevés persze sok minden van még. engem mondjuk megerősített egy rovat is
2012. jan. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!