Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate, szoftverhiba?!

ZTE Skate, szoftverhiba?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy ZTE Skate telefonom. Sajnos van egy hibája, hogy amikor telefonálok rajta, vagy Skype-olok, akkor elsötétedik a képernyő, mikor hozzáérek, akkor Kb. 1MP-ig világos, utána elsötétedik, emiatt nem tudom lerakni se a telefont, se a skype-t. Az alábbi kódok között kell legyen az a kód, amelyikkel ezt be tudnám allítani: [link] Az összeset nem akartam megpróbálni, mert tudtommal elállíthatja a telefonom.

Valaki le tudná írni a kódot?

Köszi!



2012. jan. 27. 19:35
 1/3 anonim válasza:

Hali! Ugyan ezzel a problémával küzködtem én is egy hónapja...

Van egy kód, ami tuti jó, nekem azóta semmi baja nincs. A fényérzékelőjét kell bekalibrálni, hogy működjön.

Nos a tenni valók!

-feloldod a képernyőzárat

-a tárcsázó panelt előszeded

-benyomkodod az alábbi sort: *#26***#

-megjelenik a kalibráló menü, majd itt nyomsz egy "calib" gombot, majd dolgozik egy kicsit csendben és a végén le okézod

Majd próbáld ki és használd egészséggel :)

2012. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt a probléma! Köszönöm szépen, hogy ki írtad a megoldást!
2012. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 etyienn válasza:
sziasztok! nekem is ez a baja a telómnek. sajnos az utasítást végigkövetve, mikor beírom a *#26***# kódot, sajnos semmi nem történik, vagy mentsem el a számot, vagy hívjam, de semmi nem ugrik fel :S valaki esetleg? már a proxymity-t is kalibráltam a beállításokban, meg nulláztam ,meg újra kalibráltam, mindig más szám értékek jönnek ki, mikor ránézek, de semmi javulás...
2013. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!