Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elakadtam Dead Space -ben....

Elakadtam Dead Space -ben. (ZTE Blade) Hogy kell megcsinálni ezt a szintet?

Figyelt kérdés

Androidon játszok a Dead Space -szel, és a Chapter 6-nál

elakadtam. Megyek egy ilyen nagy teremben, és egyszer csak elémugrik egy hatalmas undormány, akit hiába lövök, nem tudok legyőzni. A hátsó két lábától könnyen megszabadítom de utána kilátástalan a helyzet.


2012. jan. 28. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Youtubeon nézd meg a végigjátszást.
2012. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a 2 karját levágod, akkor utána meghal. Ne a lábát vágd le. Először én is azt hittem, hogy itt fogom abbahagyni a játékot, de oszttársam mondta, hogy ott mit kell csinálni, mert ő gépen játszott vele.
2012. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogy vágjam le a két karját? :( Fagyasszam le a RIG -gel aztán ahol érem?
2012. jan. 28. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég, ha csak ütöd, ahogy csak tudod, s mindig a karját csak. Akkor sebzed, mikor látod, hogy vérzik az ellenség. Amúgy folyamatosan fagyaszd le, mert akkor nem tud sebezni téged, s könnyebb ölni.
2012. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
EZ HIHETETLEN!!! >:T Majdnem 1 hónapja próbálkozok és nem megy!!! Majdnem az összes lőszert el kell használnom és akkor még csak az egyik karja esik le!!! Mit csináljak? :(
2012. febr. 14. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél lőszert, vagy nemtom. Mindig a karját lődd, vágd, stb. Több fegyót is kiürítettem, mire sikerült, de nem volt gáz.
2012. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Á végre sikerült! (De csak úgy, hogy új játékot kezdtem, és azt már "easy" -re állítottam)


Tudnál segíteni még egy kicsit? Most azt mondja a játék, hogy menjek valami "Primary Zero-G Tank" -hoz. Odamegyek, és egy hatalmas mélység felett állok egy pici peremen. De itt mit kell csinálni? Nem történik semmi.

2012. febr. 15. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Öö, szerintem ott vagy, amire gondolok.. :D rákell irányítani olyan helyre a célkeresztet, ahol ilyen ajtó van, asszem vagy az ajtóra irányítod, vagy az ajtó alatt levő padlóra. Ott ugrálni kell. Ha asszem zöld a célkereszt, akkor rázd meg a telót(ha jól tudom, akkor 2-t felfelé mozdítod, utána 1-et le). Akkor ugrálni kell az ajtóhoz.
2012. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget! :) Kapsz zöld kezet.
2012. febr. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!