Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pqi Micro SD kártya jó? És 2...

Pqi Micro SD kártya jó? És 2 GB elég? Folyt lent

Figyelt kérdés
Szóval Xperia x8 telefonomba szeretnék memóriakártyát, Pqi 2 GB ezt néztem ki,jó áron van, én csak fényképezni és videót csinálni használnám, ha már sok kép van ,úgyis menne fel a laptopra. Szerintetek ezt megvegyem?
2012. jan. 28. 15:46
 1/2 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A PQI úgy tudom Apple termék, szóval jó, csak meg kell fizetni.
2012. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 YourDestiny ***** válasza:
Nekem van egy pqi pendrive-om, jó drága volt. Minőségi termékek, de sajnos mélyen a zsebünkbe kell nyúlni. Hihetetlenül gyorsan ír és olvas, valamint nem mai darab. Viszont ha tehetek egy javaslatot, SD kártyából SanDisk-et vegyél, én őt tartom a legjobbnak ilyen téren. Sokan a Kingston-t is szeretik, az olcsóbb, de a SanDisk-el ellentétben csak 2 év a garanciaidő.
2012. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!