Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 (Symbian) v...

Nokia C5-03 (Symbian) v Samsung Galaxy Mini (Android)? Melyik a jobb? Ha jól tudom mindkettőn van Wifi?

Figyelt kérdés
Nem vagyok telefon,számítógép zseni.Lenne egy olyan kérdésem is h írják mind2 telóhoz h internet hozzáférés.Ha netezek vele akkor az számláz v ingyenes?
2012. jan. 28. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egy kalap fos.


Wifivel ingyenes a net, mobilnettel értelemszerűen nem.

2012. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha olcsó telefon kell, akkor OneTouch 990, ZTE Blade, új Xperia Mini. Felsoroltad a két leggyengébbet.
2012. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Telefont nézve nincs sok különbség a kettő között (sebességben), de op-rendszerben inkább androidot választanék (legalábbis én), mivel több ingyenes alkalmazás van hozzá.....


Wifin nincs számla, ott egy nyílt, vagy "kulcsos" netre kapcsolódsz külön költség nélkül. A mobilnetet elő lehet fizetni, vagy adatforgalom szerint von le a feltöltésből (mindkét verzió pénzkiadást jelent....).

2012. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
DoZSo! Köszönöm a segítséget.
2012. jan. 28. 20:49
 5/11 marki2000 ***** válasza:
66%
A mini nem Fos! [link]
2012. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Apátok Fos! Bele se gondoltok, hogy neki csak ennyire futja. A Mini ennyiért nagyon is jó. Az OP. rendszer miatt lehet belőle csúcskészüléket csinálni.


Egy nagyon elégedett Galaxysta.

2012. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

@23:19

Dehogynem fos. Legfeljebb te vagy olyan szűk látókörű, hogy nem veszed észre a One Touch-t, ami olcsóbb, és fényévekkel jobb.

2012. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, a Mini pont az ilyeneknek való, aki nem lát ár a Galaxy néven...
2012. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem galaxy mini nem olyan jó: pixeles képernyő, sokzsor lefagy, 2 alkalmazást már nem is tud rendesen futtatni, lassú, rossz a kamerája: nincs benne vaku és autófókusz.Szerintem a nokia c5-03 sokkal jobb telefon.
2012. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne szidjátok a Mini-t!! Olyanom van,és tökéletes !! Igaz,hogy van mikor lefagy,és nincs vakuja,de attól jó...Én nagyon szeretem !
2012. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!