Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos böngésző tudtok ilyet?

Androidos böngésző tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Kellene nekem olyan androidos böngésző ami nem csak youtubon keresztül tud lejátszani hanem más videokat is letud játszani
2012. jan. 29. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Market-ről töltöttem le a Dolphin-t meg vagyok vele elégedve.
2012. jan. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden böngésző viszi a flasht, de ha gyenge hozzá a telefonod, egyik se fogja.
2012. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a skyfire lejátsza neked az összes videót, nem kell hozzá flash sem, mert a videót játsza és nem a flasht ;)
2012. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Elméletileg ha a készülék processzora ARMv6-os utasításkészletű, akkor a teljes Flash támogatás hiányában nem fognak elindulni a videók böngészőn keresztül.
2012. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Skyfire nem játszik mindent, pl az indával nem bír el.


ARMv6-on is megy teljes támogatottsággal a flash (legalábbis nálam), nem azzal van a gond, hanem azzal, hogy a proci nem tud hardveresen videót dekódolni, ezért szaggat a kép, sok neki egyszerre a számítás. Bár a beágyazott 240p-s youtube videók simán mennek, a 360p-sek már szaggatnak, ahogy az indások is (Blade, 710 MHz).

2012. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is a Dolphin működött és ráadásul HD-s
2012. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!