Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S - tulajdonképpen...

IPhone 4S - tulajdonképpen mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Ezidáig Domino felhasználó voltam a T-Mobile-nál, szeretnék venni Ikon 600 előfizetéssel egy iPhone 4S-t. A honlapon azt írja, hogy 19900-ért elvihető a telefon, de előfordulhat, hogy előleget kell fizessek.


Mivel nem volt korábbi viszonyom előfizetőként a T-mobile-lal, gondolom, hogy ez az én esetemben játszik. Egyetemista vagyok, állandó munkahely nélkül, ha ez esetleg számít nekik. (nem kérnék hozzászólást egyetemista ne vegyen iPhonet hangvétellel, megdolgoztam keményen az áráért)


Szóval: mennyit kell letegyek az asztalra konkrétan ha bemegyek egy T üzletbe és el akarok hozni egy 16 gigás iPhone 4S-t? Ha előleget/kauciót fizetek, annak milyen következményei lesznek - nem kell "amíg az összeg tart" havidíjat fizessek?


2012. jan. 29. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ha előleget/kauciót fizetek, annak milyen következményei lesznek - nem kell "amíg az összeg tart" havidíjat fizessek?"


Ha nem veszel telefont akkor is kell havidíjat fizetned. ez alól akkor sincs felmentés ha elhagyod a telefont.


Az előleget a készülék árából kérik, amit amúgy is ki kell fizetned, szóval azt nem írják jóvá neked sehol. Ezt is ki kell penelned egyébként akkor is ha pl már egy éve lenyúlta a telót a szobatársad.


Ha megdolgoztál az áráért akkor megveheted dominó csomagban is egy összegben: 243.260.- Ft


Előfizuval:

Iphone4s 89 990 Ft

Ikon 600 díjcsomag 18500 Ft havi díj * 24 hónap = 444.000,- Ft

Összesen: 533990,- Ft két év alatt


Így számolj.

2012. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első kommentelő valamit nagyon elnézett. Ikon 600 csomag ugye havonta 18500 ft, és ha két évre veszed a csomagot akkor 20 ezer forintért elvihetsz egy 16GB-s iPhone 4S-t. Dominóban 183 676 ft. Egyébként minek neked ikon 600 előfizetés? Szoktál telefonálni havonta 600 percet, meg küldesz 400 sms-t? A 4GB-os netről nem is beszélve. Ha előfizetéses akarsz lenni, akkor ne telefonhoz válassz előfizetést, hanem előfizetéshez telefont.
2012. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
550ezret mindenestől. De szerintem egyből fizessen ki hogy aztan ne balhezz a havi költségek miatt
2012. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyit kell *akkor* letennem, amikor elviszem a telefont?
2012. jan. 30. 04:16
 5/5 anonim válasza:
ugyna igy állok énis. Függ attól hogy a vásárláskor hogy válaszolgatsz a kérdésre pl: Állando jövedelem stb . NEm ellenőrzi a T jobb ha kamuzol kicsit. Majd ird meg mi volt.
2012. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!