Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attól, h nem rendelhető ű,...

Attól, h nem rendelhető ű, üzletben még lehet kapni?

Figyelt kérdés
Néztem a t-mobile lapját és amit szeretnék telefont, ahoz az volt írva, h nem rendelhető. De akk csak neten nem tudom megrendelni v üzletben sincs?

2012. jan. 29. 16:16
 1/7 YourDestiny ***** válasza:
Milyen készülék ez?
2012. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
1430-on megmondják. Nem fognak megharapni, nyugi.
2012. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan telcsik amiket nem tüntetnek fel sehol de az üzletben a vitrinben van több darab is.Nekem pl.samsung D900i telefonom van,legalább 1 éve nincs sem neten,sem a papír árlistán,egy közeli t-mobile boltban mégis láttam hogy dobozostól ki vannak rakva a vitrinben.
2012. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nokia n97 minit szeretnék, de neten néztem és az volt kiírva, h nem rendelhető..
2012. jan. 29. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
az azt jelenti, hogy ők külön már nem árulják, de tény, ahogy az előző írja, készletből van 1-2 megtartva, amik néha egyébként cseretelefonnak fognak be, ha senki nem veszi meg.
2012. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
E-shop-ról nem olcsóbb? Mellesleg rendesen túl van lőve az ára még mindig.
2012. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam ma és vettem egy telefont! nokia 500! nem érzékeli a körmöm, de nagyon jó és tudom kezeli és megkérdeztem a csajt, az n97-ről és azt mondta, h régi széria és már nem gyártják és nem is fognak árulni...
2012. jan. 30. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!