Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gorilla glass kijelzőről...

Gorilla glass kijelzőről lehet karcot eltüntetni?

Figyelt kérdés
HTC sensationom van, aminek gorilla glass kijelzője van, amit állítólag nem lehet megkarcolni pl apró pénzzel stb. nekem mégis ott figyel rajta egy szép karc a tegnapi buli után. van valami mód rá hogy eltűntessem?
2012. jan. 29. 18:13
 1/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Persze, polír.
2012. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bulik ellen még a Gorilla Glass sem véd, ezt mindenki tudja :D
2012. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
polír? tudsz valami kenőcsöt ami beválik az érintő kijelzőn és nem roncsolja azt? szétbasz az ideg :@@@:SS
2012. jan. 29. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
fenistil gél!
2012. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Teljesen nem tünteted el, de valahol biztos lehet kapni finom polírt, ami nagyjából kihozza a karcokat az üvegfelületről...
2012. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez mondjuk az én telefonommal sem kompatibilis én is észrevettem egy kis karcot pont elég kicsi ahoz hogy idegesitsen és hogy mindig azt keressem a kijelzőn, ez a paszta nekem sem jó n7000 note -om van. Ja és karcálló fóliával,, ugyhogy most akkor vagy a t-mobilos csávó karcolta össze a fóliát ahogy felrakta, vagy ugyanő karcolta össze a kijelzőt mielőtt felrakta a karcálló fóliát, ezt még nem tudom, de szivem sincs hogy most leszedjem a fóliát hogy melyik a karcos a kettő közül..szal patthelyzet :) Egyébként eddig senki nem vette észre rajtam kivül
2013. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem ugyan ez van Op3n dott telefonomal. Ugy vigyáztam rá hogy ne karcoljam de ugyan csak karcos van rajta vedő folia csak azt nem tudom hogy a karc nem e vitte át a foliát. Van olyan hogy átviszi? Vastag 2cm hosszú 1 mm vastag.
2014. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!