Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3rol mi a velemenyetek?

Nokia C3rol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

elony,hatrany,tapasztalat.bari erdekel.

Wifi hogy mukodik?


2012. jan. 29. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

C3-00?


Abban a wifi az egyik lexarabb. Buherálás után talán hajlamos működni, de inkább ne egy ilyen xart vegyél.


Mobilarena teszt:

"Ráadásul hiába van WLAN, ha azt szinte sehol se tudjuk használni."


[link]

2012. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi,igy ahogy ezt megneztem tenyleg egy xar ...
2012. jan. 29. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az előző telefonom ilyen volt, most tértem át androidra, és az x8-at veri wifi téren, ha a többi telefont ami ideig-óráig a kezembe volt elég jónak mondhatom a wifijét, samsung montet lazán veri, n97 mini-t is veri, igaz nem sokkal...szóval nem tudom a problámákat..

szerintem jó telefon, nekem kibirta 4 napig úgy hogy használtam, nem nagyon volt még a kezemben ilen akksitulajdonságokkal rendelkező mobil(NOKIA 1600 kivételével, 9 nap alig használással)

2012. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszi!

a mobilarena.hu-n nagyon leirjak...

2012. jan. 31. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:

"ha a többi telefont ami ideig-óráig a kezembe volt elég jónak mondhatom a wifijét"


Hát akinek az ismerőseim közül ilyen telója volt a wifi-vel mindegyik szívott...

Hiába volt bekapcsolva, rácsatlakozva a routerre meg minden, mindenáron a mobilnetet akarta használni. (Először fizessen elő mobilnetre) szöveggel.

Normális telefon ha csatlakozik a routerre akkor azt használja.

Tudom, hogy rá lehet venni "buherálással", hogy menjen a wifi, de asszem ennek nem így kéne működnie...

2012. febr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Nekem ahogy kihozták a telenortól, én úgy használtam, aztán később hoztam létre saját hozzáfrési pontot, biztos ami biztos, alapon, de én ezt nem tekinteném buherának.

vissza lett állítva a telefon eredeti állapotba, és nem állítottam be rajt semmi, anyámé a telefon most, néha használja a wifit, és tudja is, nem akar mobilnetezni

2012. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokaknak volt ezzel problémájuk...


Azt a hozzáférési pontot a rendszernek kéne kezelnie és automatikusan használni, ha már egy routerre csatlakozik a teló.

2012. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!