Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4-re lehet telepíteni...

Iphone4-re lehet telepíteni vagy már eleve rajta van az úgynevezett Siri alkalmazás?

Figyelt kérdés
Tehát nem a 4S-re hanem a sima 4-re.
2012. jan. 29. 21:44
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Amennyire tudom a Siri hivatalosan csak 4s re elérhető bár vannak próbálkozások de ez már jailbreakkel fog menni ha mégis megy. Vagy majd ha az alma úgy látja jónak és a következő szoftver frissítésbe beleteszi.
2012. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még nemlehet és egy sokáig nem is lessz :S , a jb s megoldáshoz is szükséges 1 4s ha jóltudom
2012. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak 4S-re, de egyébként se lenne semmi értelme, ugyanis csak angolul és csak USA címekkel működik.
2012. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D de én láttam németül is :)
2012. jan. 29. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem IOs 5 kell hozzá és az fut a sima iPhone 4en is.
2012. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem fut iPhone 4 en , ha van rajta iOS 5 , ha nincs (csak ha jailbreakeled + van még 1 iphone 4s ed is mellette) , jelenleg csak iPhone 4s en
2012. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan csak 4S-en van rajta alapból, na de ez be van építve. Ha neked síma 4-ed van ,meg lehet tulajdonképpen oldani, követve egy YouTube videót, -Siri on the iPhone 4- de ez csak JailBreak-el megy, amit én nem támogatok egyáltalán.
2012. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!