Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia Minit vegyek?...

SE Xperia Minit vegyek? (magyarázat)

Figyelt kérdés
Üdv. Segítség kellene. Nagyon szemezgetek a SE Xperia Minivel, de nem vagyok biztos, mivel ez lenne az 1. androidos telefonom. Most Samsung S5230-am van (már két éve)... Annyi lenne a kérdésem, hogy kezdő androidosnak ajánlott-e ez a telefon, vagy ha nem akkor melyiket ajánlanátok? Amiken még gondolkodtam: HTC Wildfire S, Nokia C5-03 (tudom Symbian, de nem baj) és még a ZTE Skate. Nem zavar a kicsi képernyő a Mininél, de nem tudom, melyik lenne a legegyszerűbben kezelhető telefon.
2012. jan. 30. 14:59
1 2
 1/16 Nagy Emese Réka válasza:
SE Xperia Mini prom van, semmi bajom sincs vele nagyon tetszik. De a Galaxy Ace sem rossz, az is nagyon szép és elég jó telefon, a Galaxy mini is jó!
2012. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt előttem írt galaxy ace-t és galaxy mini-t semmiképpen ne vedd. És igen, az Xperia mini-t vedd meg. ;)
2012. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
xperia mini
2012. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor az lesz :D
2012. jan. 30. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Jó választás, megbízható, nekem egy mini pro volt (van) az első androidos telóm, maximálisan meg vagyok vele elégedve. És a képernyő sem annyira kicsi (legalábbis érezhetően sokkal nagyobb, mint a kirábbi minié.
2012. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült megvenned végül a SE Xperia Minit? Mi a tapasztalatod? Én is éppen ezen gondolkozom....csak félek kicsit, mert ez lesz az első okostelefonom...és nem mozgok otthonosan még e téren.

2012. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem még nem vettem meg :D Körülbelül a jövő héten veszem meg (mostmár biztos, hogy a Minit). Amint meglesz rögtön írok tapasztalatot. Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, akkor majd írok :)
2012. febr. 1. 21:08
 8/16 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül az SE Xperia mini a legerősebb. Szerintem a Nokia C5-03 sem rossz. Amit ne vegyél:HTC Wildfire S, Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Ace
2012. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom de véleményt még egy jó darabig nem tudok írni, mivel halasztanom kell a telefonvásárlást (másra kell a pénz), kb. 2 héttel csúszik. A véleményt természetesen majd megírom. Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.
2012. febr. 9. 21:33
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszi, hogy szóltál/írtál a halasztásról. Én továbbra is várom a véleményedet majd. Drukkolok, hogy sikerüljön megvenned! :)

2012. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!