Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia Minit vegyek?...

SE Xperia Minit vegyek? (magyarázat)

Figyelt kérdés
Üdv. Segítség kellene. Nagyon szemezgetek a SE Xperia Minivel, de nem vagyok biztos, mivel ez lenne az 1. androidos telefonom. Most Samsung S5230-am van (már két éve)... Annyi lenne a kérdésem, hogy kezdő androidosnak ajánlott-e ez a telefon, vagy ha nem akkor melyiket ajánlanátok? Amiken még gondolkodtam: HTC Wildfire S, Nokia C5-03 (tudom Symbian, de nem baj) és még a ZTE Skate. Nem zavar a kicsi képernyő a Mininél, de nem tudom, melyik lenne a legegyszerűbben kezelhető telefon.
2012. jan. 30. 14:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
a SE xperia mini a legjobb!!
2012. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kapható ez a készülék ( SE Xperia Mini) tartozékaival KÁRTYAFÜGGETLENÜL is? Ha igen, hol? Ugyanis eddig én csakis szolgáltatóit találtam... O.O
2012. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
T-mobilnál van egy olyan opció, hogy listaáron előfizetés nélkül. Szerintem az kártyafüggetlen. De ki tudja...
2012. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13


A "Listaáron, előfizetés nélkül" azt jelenti, hogy csakis készülék (SIM kártya nélkül), de még szolgáltatói, vagyis csak T-Mobile-os kártyával használható.

Ez olyanoknak jó, akik már T-Mobile-osok, és nem akarnak új számot, csak készüléket...

2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy eddig nem írtam semmit. Hát nem 2-3 hetet csúszott :D Végülis Live with Walkman-t vettem, de csak a kijelzőméret miatt, nekem nem olyan fontos a Bravia Engine, és ezen kívül majdnem ugyanaz mint a Mini. Ma rendeltem a T-s webshopból, úgyhogy kb. 2 nap mire megjön, már nagyon várom :)
2012. márc. 12. 18:12
 16/16 A kérdező kommentje:
Megvan :D Egyszerűen imádom. Nagyon kompakt, és okos kis készülék. A kijelzőméret ideális, a pixelsűrűség is normális számomra, a játékok gyorsan futnak. Le a kalappal a Sony (Ericsson) előtt! Bátran ajánlom mindenkinek ezt a telefont :)
2012. márc. 14. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!