Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha beviszem a telóm és a rá...

Ha beviszem a telóm és a rá való védőfóliát vlmilyen telefonos boltba, ráteszik? (akár pénzért is. )

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hova vigyem (Bp) és kb mennyit kérhetnek el ezért?
2012. jan. 30. 15:47
 1/9 anonim válasza:
Fölösleges utaznod miatta, minden embernek van finom-érzéke, te sem vagy különb. Kérdés kinek mennyi... Tehát próbáld meg te rárakni, siker lesz belőle; meglátod! :) Óvatosan csináld.
2012. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de már próbáltam és tiszta buborékos lett...meg kicsit ferde is...és nekem egyáltalán nincs türelmem, szóval 1 perc alatt kiidegelt...:D ezért akarom h vlki más tegye rá mert ez nem nekem való..
2012. jan. 30. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. LE is húztam róla a fszomba...
2012. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Leveszed a régi fóliát

Letörlöd a képernyőt a fóliához mellékelt kendővel(ügyelj, hogy egyetlen apró porszem, vagy zsírfolt se maradjon rajta, mert attól buborékos!)

felméred, hogyan akarod rátenni a fóliát, megkeresed a legbiztosabb illesztési pontokat, amikhez igazítod majd a többi részét

lehúzod a fólia alsó rétegét, NEM nyulka-piszka, innentől csak a fólia két szélét fogod, így a közepe lejjebb lesz a széleknél

miután meggyőződtél róla, hogy a kijelző még mindig pormentes, óvatosan ráfekteted a fóliát képernyőre, középről a szélek felé haladva simítod rá

enjoy :P

2012. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát köszi...most úgy ahogy rajta van... talán majd 1szer ha nagyon olyan kedvembe leszek, megpróbálom egy másik fóliával hátha sikerül :D

am tuti nemvolt koszos, mert gyári fóliát szedtem le mielőtt rátettem volna az újat..

2012. jan. 30. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
SGS2-re haveromnak 1400ért feltették.(ugye ebbe a fólia is benne van)Ráadásul valami speckó géppel.
2012. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de nekem van hozzá fóliám...csak a feltételéhez vagyok béna ... :'D

azért kössz az infot

2012. jan. 30. 21:32
 8/9 anonim válasza:
helo!:) hol tudok ilyen fóliát venni?:O:DD előre is köszi:D
2012. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én ebayről rendeltem, de amúgy "google a barátod" ;]
2012. jan. 31. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!