Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos keyboard...

Milyen Androidos keyboard (billentyűzet) alkalmazások vannak amibe alapból ott vannak az ékezetes betűk is a sima betűk mellett?

Figyelt kérdés
arra gondolok ahogy PC billentyüzeten is van az elrendezés, ilyen kellene nekem androidra már láttam ilyet de nem tudom a nevét, nem találtam marketbe ilyet. (Samsung Galaxy Ace)
2012. jan. 30. 18:19
 1/2 A kérdező kommentje:
ha nem lenne egyértelmü arra gondolok, hogy alap bill. be hosszan kell megnyomni és úgy jönnek elő az ékezetek, nekem arra lenne szükségem, hogy alapbol kilegyenek pakolva.
2012. jan. 30. 18:22
 2/2 anonim ***** válasza:

öhm... Szerintem töltsd le a legújabb Swype progit. Rohadt jo, az ujjad huzogatásával is lehet irni. Igaz, nekem symbianos swype van, de szerintem droidon is hasonló. Minden ékezetes betű rajt van, csak ha hosszut irsz akkor kell hosszan.

Asszem ez a weboldala: [link]

2012. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!