Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40 maximum 45 ezerért milyen...

40 maximum 45 ezerért milyen telefont ajánlotok amivel egy pár évig elleszek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
T-nél a Sony Ericsson xperia mini belefér ebbe az árba és nagyon jó is.
2012. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak az Xperia Mini jöhet szóba ennyiért.
2012. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még mindig az Xperia mini :D
2012. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy Samsung E1170 mobilt használok most. Olcsó volt, kártyafüggetlen. Neked is ajánlom, mert tényleg jó. Szinte semmit nem tud amit egy SMART phone tud, de kicsi és sokáig bírja! (2-3 hetente töltöm, és mindig be van kapcsolva)


És ha már ilyen ritkán kell töltögetni az akkut, akkor nyilván az 1000 ciklus (töltési-kisütési) sokkal később fog leperegni, mint egy 3nap/töltés smartfonnál.

2012. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó: mit nem tud? például nincs benne wifi, ami alapvető egy okostelefonnál. különben meg ha nem baj, hogy használt, akkor valamilyen wp7-es telóba gondolkozz. nekem most samsung omnia 7-em van, és úgy érzem, hogy még jó is lesz egy darabig, még fejlődő rendszer, tehát egyre több újdonságot tesznek bele, cserébe egy nagyon összerakott, optimalizált rendszer. az omnia7 pedig SZERINTEM akkuidőre is teljesen megfelelő, ha cigányhifinek használnád, a hangzása is jó, és anyaghasználat sem utolsó. én vettem rá egy szilikon tokot, meg egy jobb fejhallgatót, tettem rá magyar nyelvet, navigációt, és semmivel nem ér kevesebbet, mint egy androidos telefon, viszont nem fagy le sűrűn.
2012. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LinuxPower ***** válasza:
25000 Ft-ért lehet venni Nokia C2-02-t. Ráadásul úgy még marad 15-20000 Ft-od! :)
2012. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!