Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet használni a WLAN-t?

Hogyan lehet használni a WLAN-t?

Figyelt kérdés
Most vettem egy telefont és az kiírja, h van vagy nincs, de hogyan lehet használni, mert minid vmit kódot kell beütni? Nokia 500

2012. jan. 31. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem az történt, hogy csak úgy a város közepén megnézted, van e elérhető wifi hálózat, és csak kódolt hálózatot talált a telefon és te arra akartál rácsatlakozni? Mert wifi hálózatot le lehet ám kódolni, mert pl. ha te az otthoni netedet megosztod wifivel, akkor nyilván nem akarod, hogy mások rácsatlakozzanak és ugyanígy nem akarják mások, hogy te az övékére csatlakozz.

Csinálj saját wifi hálózatot vagy keress egy olyat, amelyik nyilvános [ nem jelszavas].

2012. jan. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem! csak most vettem a telefont és ezen a telefonomon van wlan és nem tudom használni! de egyébként a város közepén mentem rá... :) nem értek hozzá még sajnos, de hogyan lehet sajátot csinálni?
2012. jan. 31. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Saját wifi elérést csak otthon tudsz csinálni. Azaz ha otthon van internet előfizetéseket, akkor venned kell egy routert, azt beállítanod, és készen is van az otthoni vezeték nélküli hálózat. Arra már az általad megadott jelszót beírva fel tudsz csatlakozni. Ez természetesen csak a router hatókörén belül működik, a város közepén továbbra is csak nem védett hálózatokra tudsz felcsatlakozni. Vagy mobilinternet, ha előfizettél a telefonodhoz ilyet.
2012. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem! köszönöm! :)
2012. febr. 1. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!