Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android-os Wifi program?

Android-os Wifi program?

Figyelt kérdés

Tud vki olyan programot, ami automatikusan bekapcsolja a wifit ha már elmentett wifi spotot érzékel? És ugyanígy ha kiértem a hatótávból akkor kikapcsolja a wifit.

Szeretnék spórolni az aksival, de mindig vagy elfelejtem kikapcsolni, vagy ha olyan helyre érek ahol el van már mentve a wifi spot akkor meg elfelejtem bekapcsolni.


2012. jan. 31. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikapcsolt állapotban nem érzékelheti a mentett spotot sem. Ez csak úgy tud működni, ahogy gyárilag működik.
2012. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen. Ahhoz, hogy elmentett vagy bármilyen wifi spotot tudjon érzékelni, a wifinek bekapcsolva kell lennie. Esetleg meg lehet oldani GPS alapon, de mint írtad a takarékossság a cél, ezért ez most nem lehetőség.
2012. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen mert felesleges. Ha végig gondolod Te is rájössz, de azért leírom.

Adott ugye az Android rendszer wifije ami a működéshez a telefon beépített wifi antenáját és erősítőjét használja, ha szkennel és wifizik. Te letöltenél egy szoftvert ami ugyan azt a wifi antennát és erősítőt használja, és bekapcsolja a gyári wifi szoftvert, ha talál jelet. A fogyasztást nem a szoftver generálja, hanem az erősítő ami kell a letöltött szoftverhez is. Tehát ha agyárit ki is kapcsolod, de a letöltött szkennelő be van kapcsolva akkor az üzemelteti a wifi antennát és az erősítőt és fogyaszt.

2012. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! most már így érthető minden :)

mentek a zöld kezek ;)

2012. jan. 31. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!