Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt tudtok ajánlani...

Milyen mobilt tudtok ajánlani aminek jó a fényképezőgép része és 15-20 ezernél nem kerül többe használtan? (előny ha olcsóbb)

Figyelt kérdés
Nincsenek igazán nagy igényeim, nem baj ha nem okostelefon csak mp3-at lehessen vele hallgatni. Olyan mobilt szeretnék venni amivel ki lehetne váltani a kompakt fényképezőgépem, nem művészkedek maximum facebookra vagy iwiwre tölteném fel és főleg embereket fotóznák. (LG Viewty-ben meg Nokia N82-ben gondolkodtam eddig, mert találtam róluk egy ősrégi origos tesztet de remélem azóta jöttek ennél jobbak is ki)
2012. jan. 31. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

(Előszóban annyit, hogy nekem jó darabig LG KU 990 Viewty-m volt, és nagyon jó, erős vakuval rendelkezik az 5 Mpx-es kamera párosítással nyerő.)


Néhány 8 Mpx-es mobil:

- Samsung S8300 - 8.1 Mpx kb. 15.E. Ft

- Nokia E71 - 12.1 Mpx kb. 10.E. Ft

- Samsung M8800 Pixon - 8 Mpx kb. 15.E. Ft

- Sony Ericcson C905 - 8.1 Mpx kb. 18.E. Ft


Folytatás ->

[link]

(8 Mpx -> UP)

2012. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...bocsi a Nokia E71-et elnéztem...
2012. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ezeknek az optikájuk is jó vagy csak sok megapixelesek?
2012. jan. 31. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
A Mobilarénán bővebben olvashatsz erről.
2012. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!