Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor Klikk feltöltőkártyás...

Telenor Klikk feltöltőkártyás telefonon - mi történik a lejárat után?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondolkodom, hogy aktiválnám a Klikk szolgáltatást a telefonomon (feltöltőkártyás), de nem tudom, mi is történik a 3 hónapos ingyenes időszak után, a Telenor alig ír párt sort az egészről. Pl. ha a 4. hónapban nincs pénz a kártyán, akkor az 5.ben ha feltöltöm akkor már 2000 ftot von le? A lemondással kapcsolatban még azt kérdezném, hogy a SIM kártyám olyan öreg mint az országút (kb. 7 éves), így semmi papírom meg ügyfélszámom nincs már meg, ezekért nagyon harapnak a lemondáskor?
2012. jan. 31. 22:32
 1/1 anonim válasza:
A lemondáshoz a 1120-at hívd fel, ott megmondják, hogy működik (nem hinném, hogy a telefon tulajdonosának adatain kívül mást is kérnének). Nekem is van, de nem mondtam le a 3 hónap után, ha nem töltöm fel a kártyám 2 hónapig, csak a harmadikon, akkor nem von utólag, mivel abban a hónapban nem volt aktív a szolgáltatás. Csak egy ezrest von ebben az esetben is. És, ellentétben mondjuk a családi csomagukkal, itt nem törlődik a szolgáltatás, ha nem töltöd fel időben.
2012. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!