Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha külföldről hívnak, tőlem...

Ha külföldről hívnak, tőlem is vesz le pénzt a szolgáltató? Vagy csak a hívó fél fizet többet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tőled nem vesz le. Honnan kéne neked tudnod, hogy most itthonról hívnak vagy külföldről?
2012. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így tartottam logikusnak, csak egy barátom bogarat ültetett a fülembe. Köszi!
2012. febr. 1. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen levesz tõled is, akkor ha otthoni telefonszámmal hiv, ha van kinti saját száma, akkor nem.
2012. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 09:53 -> Ez a válaszoló el van tévedve.

Az elsőnek adok igazat. Amennyiben te belföldön vagy, hívásfogadásért nem vesz le a szolgáltató tőles semennyi pénzt sem, tök mind1, hogy honnan és kicsoda hív.

2012. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te vagy eltévedve, tapasztalatból tudom.

Ha van egy magyar telefonszámod pl.003620 stb.és kimész vele mondjuk németbe, és megcsörgetsz vele Magyarországon egy barátodat, akkor igenis fizetni fog. Járj utána.

2012. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha németben van egy 0049...stb?száma és hivja Magyarországot akkor nem fizet az akit felhiv.
2012. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hívásfogadásért nem kell fizetni, csak akkor ha a fogadó fél nincs a saját hálózatán...

Vagyis a magyar telefon magyarországon belül ingyen fogad hívást még a Fehérházból is...

2012. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!