Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok?

Milyen okostelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok dönteni. Érdekelne, hogy ti miket tudnátok ajánlani, hogy milyen telefonotok van, és mennyire vagytok megelégedve vele.

Az ár lehetőleg ne haladja meg a 45 ezer ft-ot.


2012. febr. 2. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy BlackBerry 9780-am van, imádom és nagyon meg vagyok vele elégedve, de az ára sajnos meghaladja a 45 ropit...Talán egy 9300, vagy egy használt 9700 amit meg tudnál venni ennyiből:)
2012. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amelyik nem beszél vissza. Mert lassan olyan is lesz.
2012. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

most egy Sony Ericsson Live with Walkman WT19i-n gondolkozom. 47 ezertől már lehet kapni. Még talán belefér :)

Vélemények?

2012. febr. 2. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire köll? Vagy elég ha okos?
2012. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Xperia Mini. Jóval olcsóbb a Live-nál és lehet, hogy még jobb is egy picit.
2012. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy ZTE Blade. Szuperolcsó, Cyanogen mod -dal meg kiváló :)

De a Motorola Defy egyszerűen tökéletes lenne. Szintén Cyanogen moddal ki lehet húzni a prociját, abszolút tökéletesen működvén, több drágább telefont is maga után utasítva, szuper. A kamerája is kiváló minőségű képeket/videókat csinál és a kijelzője is sokkal jobb, mint a Sony Ericsson -nak. Ajánlom, hogy Vaterán nézz ilyen dolgokat. Vannak bontatlan csomagok, vagy "egyszer-kétszer" bekapcsolt telefonok, amelyek használva sem voltak, azonban bolti árhoz képest jóval-jóval olcsóbb :) Úgyhogy szerintem Defy!

2012. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a live pont jó méretű, erős, be videóval,l előpapi kamerával, ráadásul állítólag jó hangos....
2012. febr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!